2023 októberében zajlott iskolánk felső tagozatán a mára már hagyománnyá vált éves fotóverseny, amely témája minden évben a természet szeretetéről, fontosságáról szól, kapcsolódik a környezetvédelemhez. 

Idei versenyünk címe, témája: KAPCSOLATOK A TERMÉSZETBEN.

Ennek megfelelően számos érdekes, szebbnél szebb fotóval pályáztak tanulóink, melyeket idén is fotólaborban hívattunk elő, iskolánkban kiállítás keretében megtekinthetők.

Szeretettel gratulálunk minden díjazottnak, valamint szeretnénk köszönetet mondani minden pályázaton résztvevő tanulónak, akik munkájukkal hozzájárultak idei fotóversenyünk színvonalas megvalósulásához!

A pályamunkák megtekinthetőek ITT.

I. helyezett       Mészáros Kincső, 8.d

II.  helyezett     Zhang Yating, 8.b

III. helyezett       Herman Bianka, 5.d        

Különdíjban részesült : Papp Viktória, 8.d