A Pál utcai fiúk nyomában
Iskolánk 5. évfolyama tanulmányi kiránduláson vett részt a tavaszi szünet utáni első tanítási nap második felében. Még a szünet előtt minden osztály kis csoportokat alakított és menetleveleket készített. Ezekbe kerültek bele azok a kérdések, amelyekre a füvészkerti séta alapján válaszolt mindenki. Lelkesen gyalogoltak az ötödikesek a Nagyvárad térről a Füvészkertig, ahol minden osztály szakavatott vezető […]