Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2025/2026-os tanév végén a tartóstankönyvek, atlaszok, valamint a 8. évfolyamos tanulók esetében szükség szerint az iskolai notebookok leadására az alábbi időpontokban lesz lehetőség:

📚 2026. június 22. (hétfő) 8:30–16:00
📚 2026. június 23. (kedd) 9:00–17:00

A tankönyveket és az eszközöket a 12-es teremben gyűjtöm.

Kérem, hogy gyermekük minden tankönyvet és atlaszt hozzon vissza. Munkafüzetet csak abban az esetben kell leadni, ha abból a következő tanévben is folytatják a tanulást. Fontos, hogy minden könyvben szerepeljen a tanuló neve. A leadott tankönyveket az iskola tárolja, és a következő tanévben ismét kiosztja a tanulóknak.

Amennyiben valamelyik tankönyvet a következő tanév elején még használni fogják, kérem, ezt előzetesen jelezzék az osztályfőnökön keresztül.

A 8. évfolyamos tanulók esetében az iskolai notebookokkal kapcsolatban az alábbiak érvényesek:

• Amennyiben a tanuló nem tankerületi fenntartású középiskolában folytatja tanulmányait, az eszközt a tartóstankönyvek leadásakor vissza kell szolgáltatnia. A leadandó csomag tartalma: notebook, töltő, egér és hordtáska.

• Amennyiben a tanuló a tankerületen belül működő középiskolában tanul tovább, a notebookot megtartja, és a következő tanévben is azt fogja használni. Erről külön dokumentáció készül.

Kérem, hogy a leadásra kötelezett tanulók a notebookot és tartozékait hiánytalanul, tiszta és megkímélt állapotban hozzák vissza.

Felhívom figyelmüket, hogy pótnapot nem tudunk biztosítani, ezért kérem, hogy a könyvek és eszközök leadásáról a megadott időpontok egyikén gondoskodjanak. A tankönyveket és notebookokat a tanulón kívül szülő vagy más családtag is leadhatja.

Az elveszett vagy megrongálódott tankönyvek, illetve a hiányosan visszaszolgáltatott vagy sérült eszközök esetében a vonatkozó szabályzatok szerint a keletkezett kárt meg kell téríteni.

Köszönöm együttműködésüket!

Üdvözlettel:

Tankönyvfelelős