A Dunaharaszti Környezetbarátok Egyesülete által meghirdetett
„Környezetünk apró csodái” című fotó- és rajzpályázat eredményhirdetésére május 22-én került sor a József Attila Művelődési Házban.
A felső tagozat sok alkotással készült, a következő diákokat díjazták:
I. hely Lovric Lana 7.e
II. hely Vámosi Nikolett 7.d
II. hely Bodnár Amira 6.c
III. hely Golcs Kristóf 8.e
Különdíj:
Reketes Csenge Emma 7.a
Gábri Inez Sarolta 5.e
Gratulálunk a díjazottaknak és a résztvevőknek!
A kiállítás megtekinthető a helyszínen.





