Lelkes diákok, vidám hangulat, izgalmas játszmák.
Idén is megrendezésre került az alsó tagozatos kisiskolai sakkverseny.
A program célja az volt, hogy a gyerekek játékos formában mérhessék össze tudásukat, miközben fejlődik logikus gondolkodásuk, türelmük, kitartásuk és megtapasztalhatják a versenyzés örömét is.
Két korcsoportban zajlottak a mérkőzések, az elsősök és másodikosok illetve a negyedikesek küzdhettek meg egymással.
A gyerekek több fordulóban játszottak egymás ellen, nagyon komolyan vették a megmérettetést, ugyanakkor a jókedv és barátságos hangulat végig jelen volt a teremben.
Voltak gyors győzelmek, de akadtak hosszú, fordulatos partik is, ahol a diákok nagy kitartással keresték a legjobb lépéseket.
A program végén mindenki ajándékkal térhetett haza, a legeredményesebb versenyzők pedig érmet és oklevelet is kaptak.
A verseny gördülékeny lebonyolításában nagy segítséget nyújtott a DMTK ügyvezető elnöke, Schubert Gyula, valamint Kovács István, akiknek ezúton is köszönöm a támogatást.
Gratulálunk minden versenyzőnek a részvételhez és külön a helyezetteknek az elért eredményekhez!
1-2. évfolyam
I.Tóth Zétény 2.f
II.Pongrácz Botond 2.f
III.Petteny Adrián 1.a
4. évfolyam
I.Werstróh Dániel 4.a
II.Tóth Szabolcs 4.a
III.Bodor Roland 4.a
Harsányi Beáta
tanító











